ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ BESYO ÖZEL YETENEK SINAVI DUYURULARI – sporakademisi.com

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ BESYO ÖZEL YETENEK SINAVI DUYURULARI

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ BESYO ÖZEL YETENEK SINAVI DUYURULARI

Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu özel yetenek sınavı motorsal test sonuçları ile atletizm branşına ait duyuruları aşağıda yer almaktadır.


Atletizm Branşı Seçen Adaylarımıza

Özel yetenek sınavları 2. Aşamasında Atletizm branşı seçen adaylarımız, atletizmde hangi alt kategoride yarışmak istediklerini internet üzerinden Sonuç Sayfalarından yapabilirler.. Alt kategoriler kızlarda 200m, 1500m, 3000m, 100m engelli, 400m engelli, uzun atlama, yüksek atlama, üç adım atlama, sırıkla atlama, gülle atma, disk atma, cirit atma ve çekiç atmadan, erkeklerde ise 200m, 800m, 5000m, 110m engelli, 400m engelli, uzunatlama, yüksek atlama, üç adım atlama, sırıkla atlama, gülle atma, disk atma, cirit atma, çekiç atmadan oluşmaktadır.

Daha önce dilekçe bırakmış adaylarımızın tercihleri sisteme bizim tarafımızdan girilecektir. Dilekçe bırakan adayların herhangi bir işlem yapmalarına gerek yok.


Göğüs Numarası 1 – 800 arası Erkek Adayların 1. Aşama Motorsal Test Sonuçları Açıklandı

1. Aşama Motorsal Testlere 26 Temmuz günü Erkek Adaylardan göğüs numarası 1 ile 800 arası adaylar katılmıştır. Saat 19:00’da tamamlanan testlerin sonuçlarına ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

SONUÇ SAYFASI


Kadın Adaylar 1. Aşama Motorsal Test Sonuçları Açıklandı

Kadın Adaylarımız 1. Aşama Motorsal Test Sonuçlarını öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

SONUÇ SAYFASI