Önerilen Kurslar

Ankara Besyo Hazırlık Kursu

Ankara Besyo Hazırlık Kursu ;  Ankara Besyo Kursu denilince akıllara sektörün büyük yükünü sırtlayan ” Başkent Akademi Besyo Hazırlık Kursları ” geliyor. Siz öğrencilerimize BESYO hakkında güncel bilgiler vererek, sınav zamanlarında Doğru yönlendirme, Etkin Rehberlik, Mükemmel Sonuca odaklı çalışmalarımız ile bize güvenen öğrenci arkadaşlarımızı doğru yönlendirme amacıyla çıktığımız bu yolda Ankara’nın En Başarılı Besyo Kursu olan Başkent Akademi Besyo Hazırlık Kursunu da tanıtmadan geçemeyeceğiz. Öncelikle BESYO Nedir? Bu soru ile başlayalım.

Ankara BESYO Hazırlık Kursları  |  BESYO NEDİR?

BESYO’nun açılımı Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulları olarak bilinmektedir. Günümüzde BESYO’larla aynı işlevi gören 4 senelik Spor Bilimleri Fakülteleri de ülkemizin Beden Eğitimi Öğretmeni, Antrenör, Spor Yöneticisi, Rekreasyon alanlarına uzman, antrenör ve öğretmen yetiştirmektedir.

Ankara Besyo Hazırlık Kursu | Besyo Hangi Puan Türüyle Alıyor

BESYO VE Spor Bilimleri Fakültelerine girmek için ; ÖZEL YETENEK Sınavları için TYT Sınavlarından en az 150 Puan almış olmak gerekir.
Hatay EXPO 2021 programı kapsamında, Hatay’a gelen heyetimizi Arsuz’da ağırlama fırsatımız  oldu. İlçemizde gerçekleşecek yatırımlar ve çalışmalar hakkında sohbet ettik. İlçemizi en iyi yerlere taşımak istediğimizi ve bununla ilgili çalışmalarımızı da kendilerine anlattık. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum,” ifadelerini kullandı.
Lakin bu bölümlere Tercih ile gitmek isteyen arkadaşlar için 2. Sınav olan AYT Sınavına da girmeleri gerekir.

Besyolar ve Spor Bilimleri hakkında sıkça sorularan sorulara cevap verdikten sonra Ankara’nın En başarılı kursu olan Ankara Besyo Hazırlık Kursu Başkent Akademi’den bahsedeceğiz.

Ankara Besyo Hazırlık Kursu Başkent Akademi

Parkur ve Özel Yetenek Sınavları ile öğrenci olan bölümler ve meslek grupları içinde 25 senelik tecrübesi olan  Ankara’nın en köklü kursudur. Vizyon olarak benimsedikleri ” iyi bir insan ” “iyi bir evlat ” iyi bir sporcu  ” mantalitesinde özel yetenek sınavlarına öğrenci hazırlayan Başkent Akademi veliler ile iş birliği içerisinde ülkemizin sigortası olan gençleri meslek sahibi yapmak için var gücüyle uğraşıyor.

Sahip oldukları en modern salonlarda son teknoloji aletlerle antrenman yapan Başkent AKADEMİ Ankara Besyo Hazırlık Kursu  sırrını çağı ve bilimsel gelişmeleri takip edip alanında uzman, yeniliğe açık vizyoner antrenörlerle çalışmaktan geçtiğini söylüyor.

Başkent Akademi ile Zafere Ulaşmak isteyen öğrenci adaylar aşağıdaki numaradan iletişime geçebilirler.

Başkent Akademi Ankara Besyo Hazırlık Kursu

Kurs hakkında detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.
Hemen Ara +90 507 161 4131

 

 

Başa dön tuşu