BASKETBOL’DA HAFTANIN PROGRAMI – sporakademisi.com

BASKETBOL’DA HAFTANIN PROGRAMI

BASKETBOL’DA HAFTANIN PROGRAMI

Spor Toto Basketbol Süper Ligi’ne 21, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi’ne 20. hafta müsabakalarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde ise 27. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Basketbol Süper Ligi

Yarın:

16.00 TOFAŞ-Banvit (TOFAŞ)

17.00 Pınar Karşıyaka-Halk Enerji TED Ankara Kolejliler (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

17.30 Yeşilgiresun Belediyespor-Muratbey Uşak (Giresun 19 Eylül)

18.00 Best Balıkesir-Gaziantep Basketbol (Yeni Balıkesir)

12 Mart Pazar:

16.00 Galatasaray Odeabank-Fenerbahçe (Abdi İpekçi)

18.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Trabzonspor Medical Park (Cebeci)

13 Mart Pazartesi:

18.00 Demir İnşaat Büyükçekmece-Anadolu Efes (Gazanfer Bilge)

20.00 Darüşşafaka Doğuş-Beşiktaş Sompo Japan (Volkswagen Arena)

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi

Yarın:

14.00 Girne Üniversitesi-İstanbul Üniversitesi (Mamak Belediyesi)

15.30 MBK Doğuş Hastanesi-Beşiktaş (Edip Buran)

13 Mart Pazartesi:

18.00 Tosyalı Toyo Osmaniye-Bellona AGÜ (Tosyalı)

18.00 BOTAŞ-Yakın Doğu Üniversitesi (Menderes)

18.00 Galatasaray-Canik Belediyespor (Abdi İpekçi)

18.00 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Adana ASKİ (Antakya)

20.00 Fenerbahçe-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Metro Enerji)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün:

14.00 Gelişim Koleji-Mamak Belediye Ankara DSİ (Gelişim Koleji)

16.00 Acıbadem Üniversitesi-Düzce Belediyespor (Acıbadem Üniversitesi)

Yarın:

15.00 Pertevniyal-Yalova Group Belediyespor (Bayrampaşa)

16.00 Bandırma Kırmızı-Astra Group Sakarya Büyükşehir Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)

16.00 Türk Telekom-İstanbulspor Beylikdüzü (TOBB ETÜ)

16.00 Muğla Orman-Petkimspor (Muğla Atatürk)

16.00 Samsun Büyükşehir Belediye Anakent-Akhisar Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

18.00 Afyon Belediyespor-Final Gençlik (Afyonkarahisar Atatürk)

19.00 Bursaspor Durmazlar-Nesine.com Eskişehir Basket (Bursa Atatürk)