Ankara BESYO Hazırlık Kursları

BESYO HAZIRLIK KURSLARI HAKKINDA

Başkent Akademi Ankara Besyo Hazırlık Kursu

Kurs hakkında detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.
Hemen Ara +90 507 161 4131

Sevgili Öğrenciler ve Veliler;

Üniversiteler, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulları ve Spor Bilimleri Fakülteleri bünyelerinde Özel Yetenek Sınavları yaparak her yıl yüzlerce öğrenci yükseköğrenime almaktadır.

Her yıl yüzlerce öğrenciler ise üniversitelerin bu yüksekokul ve fakültelerin yapmış oldukları yetenek sınavlarına “bir umuttur parolası” ile hazırlanmaktadırlar.

Bu çerçevede BESYO Hazırlık Kursları devreye girmekte, sektörde önemli rol oynamaktadırlar. Bu rol olumlu olduğu kadar olumsuz şekilde de kendini göstermektedir. Günümüzde yoğun olarak kullanılan sosyal medya kanallarıyla herkes bir BESYO kursu açtım diyerek sosyal medyada kolay oluşturulabilen reklamlarla tek hayali üniversite okumak olan bu kitlelere hitap etmektedirler.

Elbette ki BESYO’da okuyup, okuduğu dönemler içerisinde antrenman bilgisini, spor psikolojisi, sosyolojisi, formasyon eğitimini layıkıyla tamamlayıp, işi ticaret olarak değil de yetişmekte olan bir nesle ışık olmak, onların hayallerine ulaşmasında bir basamak olmak amacıyla BESYO Hazırlık Kursu yapanları takdirle karşılıyoruz.

Ancak günümüzde BESYO Hazırlık Kursu yapanları araştırdığımızda birçoğunun antrenman bilgisinden bihaber, spor psikolojisi-sosyolojisinden çok uzak oldukları, kitleye-guruba hakimiyet duygusundan yoksun olduklarını görmekteyiz.

BESYO Hazırlık Kursu yapan kişilerin niteliklerini, bu işi kaç yıldır sürdürdüklerini, başarı oranlarını iyi araştırıp ona göre kurs seçmeliniz.

En büyük yanıldığımız nokta; kelime oyunlarına yenik düşmemizdir. Çünkü toplum olarak araştırmadan uzak, süslü kelimelere, olmayacak vaatlere kanan ve sonrasında içinden çıkılmaz durumlar ile depresyon yaşamayı alışkanlık haline getirmiş durumdayız.

Gideceğiniz BESYO hazırlık kursları sizlere garanti veriyorsa, dayanaktan yoksun en iyisi biziz diyorsa, puanınız 150 taban olsa dahi bizler o puanlarla kimleri kazandırmadık diyorsa, ne olursa olsun yeter ki bize gelin parolasıyla hedefe giden her yolu mubah görüyorsa DİKKAT: KANDIRILIYORSUNUZ DEMEKTİR.

Başkent Akademi BESYO Hazırlık ailesi olarak; yıllardır bu sektörde binlerce öğrencisini üniversiteli yapan, sadece kazandırmakla kalmayıp istekli-arzulu öğrencilerine okudukları dönemler içerisinde yön veren, hayata tutunmalarına vesile olan, insana yatırımı ülkeye yatırım gören, parayı amaç değil araç edinen, hedefe giden her yolu mubah görmeyen dürüst ilkeli yürüyüşü ile topluma örnek model olduk olmaya devam ediyoruz.

Bu bağlamda 24 yıllık tecrübemizle kazandırdığımız yaklaşık  5.000 (beşbin) öğrencimiz referansımızdır. Mezun olan öğrencilerimizin birçoğu yönlendirmemizle devlet-özel okullarda beden eğitimi öğretmeni, kamu kurumlarında spor uzmanı, antrenör, rekreasyon uzmanı, üniversitelerimizde öğretim üyesi olmuşlar bizleri onurlandırmışlardır.

Sizlerde bu büyük ailenin bir parçası olmak için BESYO’yu kazanmak için BAŞKENT AKADEMİ BESYO HAZIRLIK TERCİH SEBEBİNİZ olsun.

DOĞRU YÖNLENDİRME – ETKİN REHBERLİK – MÜKEMMEL SONUÇ.

BAŞARI BİR TERCİHTİR.


Instagram'dan Takip Et!