Besyo Hazırlık Kursları Hakkında – sporakademisi.com

Besyo Hazırlık Kursları Hakkında

DİKKAT
BESYO HAZIRLIK KURSLARI HAKKINDA

Sevgili Öğrenciler ve Veliler;

Özel Yetenek Sınavlarına Hazırlık adı altında kurs yapan meslektaşlarımızın bir kısmı sektörü sadece ticari odaklı düşünmekte üretmeyen, kopyalayan, bilgi hırsızlığı yapmaktan çekinmeyen, umut tacirliğini umut edinmiş bir yapıya bürünerek,  hiçbir resmiyetleri bulunmayan daha antrenman Bilgisinden haberi olmayan, insanımızın sevdiği sihirli kelimeler olan “kazandırma garantisi” vererek, sahte özgeçmişler ayarlayarak üniversitelerimizi yanıltarak, yüksek maliyetlerde kurs düzenleyerek, insanlarımızı kandırıp geleceğimizle adeta oyun oynamaktadırlar.

Bazı internet siteleri de (BESYO) hazırlık kursları ile ilgili bu uygunsuz tabloya adeta çanak tutmaktadırlar. Bu internet siteleri sayfalarında Ankara İlini de içine alacak şekilde, hiçbir resmi dayanağı olmayan yaptıkları reklamlarda “en çok kazandıran, en ideal kurs isimlerini” yayınlayarak kapitalist bir zihniyetin esiri olmuş bir şekilde yanlış, sübjektif yönlendirmeler yaparak insanımızı kandırmakta, çocuklarımızın umutları ile oynamaktadırlar. Ancak şunu açıkça belirtelim ki; geleceğimiz olan çocuklarımızın kaderini sahtekârlara, hilebazlara, umut tacirlerine bırakmayacak kadar bilgi-birikim-dananım güç ve kudretini sahibiz. Nefesimiz her daim bu gibi insanların üzerinde olacak olup; takipçisi olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Başkent Akademi BESYO Hazırlık (Akademik Hazırlık) kursları uzun yıllara dayanan bir geçmişe sahip olup; Üniversitelerin BESYO bölümlerine hazırlık kültürünü Türkiye de ilk sistematik olarak yerleştiren, toplumu bu konuda konferans ve paneller ile aydınlatan, dershanecilikte ilk spor sınıflarını kuran, rehberlik ve Danışmanlık hizmetleriyle öğrenci ve velileri somut olarak aydınlatan, tüm bu hizmet ağıyla başarıyı zirveye çıkaran bir kuruluş olma başarısını göstermiştir. Her geçen gün hitap ettiğimiz kitle genişlemektedir. Ankara’da devam eden BESYO Hazırlık organizasyonu İstanbul Anadolu yakasında ABS Sporakademileri (Besyo) Hazırlık ve İstanbul Avrupa yakasında Sprint Sporakademileri (Besyo) hazırlık organizasyonları ile devam etmektedir. Ayrıntılı bilgi www.sporakademisi.com adresinde mevcuttur.

Başkent Akademi BESYO hazırlık (Akademik Hazırlık) kursları olarak; bu bölümü düşünen öğrencileri, her biri kendi dalında uzman, milli takım antrenörleri nezaretinde hazırlayarak kazanmalarını sağlamak, okudukları dönemler içerisinde sportif bilgi ve becerilerini geliştirecek projelerle onlara yer açarak, mezun olduklarında ülkemiz sporunu daha ileri, dünya standartlarında, bilimsel çizgiye oturtabilmek ve bu amaca yönelik taban ve üstü düzeyde sportif organizasyonlarda bulunmak, sporun geniş kitlelere yayılmasına olanak sağlamak ve herkes için spor bilincini vatandaşlarımıza aşılamak hususunu milli bir görev olarak kabul ediyoruz.

Doğru Yönlendirme, Etkin Rehberlik, Mükemmel Sonuç için BAŞKENT AKADEMİ BESYO HAZIRLIK (AKADEMİK HAZIRLIK) tercih sebebinizdir.

Marka ile yola devam; www.sporakademisi.com