CELAL BAYAR ÜVERSİTESİ ÖZEL YETENEK SINAVINA GİREN ADAYLARIN DİKKATİNE – sporakademisi.com

CELAL BAYAR ÜVERSİTESİ ÖZEL YETENEK SINAVINA GİREN ADAYLARIN DİKKATİNE

CELAL BAYAR ÜVERSİTESİ ÖZEL YETENEK SINAVINA GİREN ADAYLARIN DİKKATİNE

Celal Bayar Üniversitesi özel yetenek sınavına giren adaylar için duyuru yayınlamıştır. Celal Bayar Üniversitesini tercih eden ayların mutlaka okuması gerekmektedir.

 

2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÖZEL YETENEK SINAVINA GİREN ADAYLARIN DİKKATİNE!…

 

Yüksekokulumuz Özel Yetenek Sınavlarımız ile ilgili derece ve puanlarınızın kontrolleri tamamlanmıştır. Sınav derece ve puanlarınızı ‘’http://94.138.223.248/cbu2016/giris.php’’ adresinden öğrenebilirsiniz.

 

Sınav parkurlarında elde ettiğiniz derece ve puanlarla ilgili herhangi bir yanlışlık ya da düzeltme durumu ile ilgili itirazlarınızı 18 Temmuz 2016 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Yüksekokulumuz Müdürlüğüne gerçekleştirebilirsiniz.

 

Söz konusu itiraz tarihi derece ve puanlarınıza itiraz için son tarihtir. Bu tarihten sonra yapacağınız itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

Puanların hesaplanması, Sınav sonuçlarının ilan edilmesi gibi tüm süreçlerinizi Yüksekokulumuz resmi web sitesi olan http://besyo.cbu.edu.tr/ adresinden ve şifreniz ile giri,ş yaptığınız Özel Yetenek Sınavı giriş sayfasından takip etmeniz gerekmektedir.

 

Tüm adaylarımıza duyurulur…

 

Celal Bayar Üniversitesi Yönetimi