Genel

Hakkımızda

Başkent Akademi Besyo Hazırlık, Spor Akademilerinde ve BESYO’larda 24 yıllık geçmişe deneyime sahiptir.

Türkiye de ilk kez Üniversitelerin BESYO Bölümlerine hazırlık kültürünü sistematik duruma getiren, toplumu bu konuda konferans ve panellerle bilgilendiren, dershanelerde ilk spor sınıflarını kuran, Rehberlik ve Danışmanlık Hizmetleriyle öğrenci ve velileri gerçekçi-(somut) olarak aydınlatan, tüm bu hizmet ağıyla başarıyı zirveye çıkaran bir kuruluş olma başarısını misyon edinmiştir.

1995-2019 yılları itibariyle BESYO’lara kazandırdığımız öğrenci sayısı 5.136 olup kırılması zor rekor ile zirvede kalmaya devam ediyoruz.

Her zaman üreten, araştıran söylemleri ve icraatları çelişmeyen sonucunda başarıyı göğüsleyen bir aile olmanın gururunu yaşıyoruz.

Başkent Akademi BESYO hazırlık sadece kazandırmakla yetinmez; kazandırdığımız öğrencilere okudukları dönemler içerisinde yön vererek Spor Genel Müdürlüğü –Federasyonların açmış oldukları antrenörlük-hakemlik kurslarına yönlendirerek teorik ve pratik olarak gelişip yetişmelerine yardımcı olmaktayız. Neticesinde her biri kendi alanında iş olanaklarına sahip bir birey olarak geleceğimize ışık olmaktadırlar.

Bu vesile ile ‘’Geleceğimiz Gençliğimize bırakacağımız en büyük emanetimizdir’’ şiarıyla hizmetlerimize ara vermeden devam edeceğiz.

Doğru Yönlendirme-Etkin Rehberlik-Mükemmel Sonuç için Başkent Akademi Tercih Sebebiniz olsun.

UNUTMAYIN!
BAŞARI BİR TERCİHTİR.

sporakademisi.com

Akademi Bilim ve Spor Merkezi Spor Akademilerine hazırlıkta 21 yıllık geçmişe ve deneyime sahiptir. Üniversitelerin Sporakademilerine hazırlık kültürünü Türkiye’de ilk sistematik olarak yerleştiren, toplumu bu konuda konferans ve panellerle bilgilendiren, dersanecilikte ilk spor sınıflarını kuran, Rehberlik ve Danışmanlık hizmetleriyle öğrenci ve velileri somut olarak aydınlatan, tüm bu hizmet ağıyla başarıyı zirveye çıkaran bir kuruluş olma başarısını misyon edinmiştir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu